Sportowy krem nie tylko dla idiotów

Żeby nie internet, nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów. S.Lem

Wpis

niedziela, 08 marca 2015

Publiczna kupa...

Jak co roku sponsor wysłał nas na trzydniową konferencję w miejscowości wypoczynkowej w  górach.

Jęk rozpaczy przeszedł po zaproszonym towarzystwie, bo od lat te konferencje są długie, trzynastogodzinne maratony, nudne, żarcie chujowe, ani chwili na tzw. integrację, i ogólnie jest do dupy. Ale mus było jechać, zaproszenia nie można było nie przyjąć.

Pierwszy dzień  nie odbiegał od standardu, ale dzień kolejny zaskoczył wszystkich. Nie dość że zajebiste warsztaty z fajnymi trenerami, to jeszcze dwugodzinny wykład super zajebistego kołcza.

Gościu mówił takie rzeczy i w taki sposób, że nie mieliśmy odwagi mrugnąć powieką, by nie uronić bodaj zgłoski. Nie mogliśmy oderwać od faceta oczu i uszu.

Gościu całe dwie godziny mówił do nas z taką swadą, że w historii licznych szkoleń i wykładów na których bywałam, nie pamiętam podobnej osobowości.

Czas nieubłaganie leciał, ku naszemu żalowi kończył się wykład, więc gościu nas na koniec uraczał dykteryjkami, od których sala pokładała się ze śmiechu.

Wtem jedna lasia, o której wiadomo że ma nieco zryte pod beretem i nadużywa, zgłosiła chęć zadania pytania.

Kołcz potwierdził chęć odpowiedzenia na nie.

Laska zapytała - a po co nam pan to mówi? I dlaczego tak długo??

Sala zamarła.

Jakim trzeba być pustakiem, albo ile wychlać w dość krótkim czasie (laska spóźniła się na wykład 20 minut, bo tuż przed wykładem widziana była z butelką napoju rozweselającego w ręku), żeby jednym pytaniem spierdolić najlepszy wykład od stuleci?

To tak jakby laska weszła na środek sali, zdjęła majtki i publicznie się wysrała. 

Ze sportowymi, górskimi pozdrowieniami.

A najgorsze było to, że nie było ani chwili czasu by pobiegać, choć ciuchy i buty wzięłam, i nawet fajna ścieżka biegowa pod oknami była. A kilka kilometrów dalej ultramaraton leciał, gdzie koledzy się produkowali na górskich trasach, a ja nie miałam okazji skorzystać.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
doral2
Czas publikacji:
niedziela, 08 marca 2015 17:35

Polecane wpisy

Trackback